KOLEJ UNIVERSITI ISLAM ANTARABANGSA SELANGOR
JADUAL WAKTU KULIAH MATRIKULASI SESI II-2019/2020 - SIANG
VERSI 3.0
 

Timetable Master List
Master (By Lecturers)
Master (By Courses)

Timetable by Day
Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday
Saturday
Sunday

Timetable by Room
DK TENGKU MAHMUD ZUHDI
BILIK PENSYARAH
BS 2217
BS 2316
BS 2317
BS 5209
BS 5210
BT 2126
BT 2127
BT 2319
BT 2320
BT 2326
BT 4104
MESYUARAT PUSAT MATRIKULASI
MK 7
 
Timetable by Lecturer
FP-MAIZAN BINTI MAT@MUHAMMAD - MAIZAN BINTI MAT@MUHAMMAD
FPPI-DR. MUHAMMAD YUSUF MARLON BIN ABDULLAH - DR.MUHAMMAD YUSUF MARLON BIN ABDULLAH
FSTM-DR. NURKALIZA BINTI KHALID - DR. NURKALIZA BINTI KHALID
PM-AFFUAN BIN CHE MANSOR - AFFUAN BIN CHE MANSOR
PM-HAZIRAH BINTI ZAINOL AZAM - HAZIRAH BINTI ZAINOL AZAM
PM-IZZATU AINI BINTI HABIB - IZZATU AINI BINTI HABIB
PM-KHAIRUL AKBAR BIN KHALIB - KHAIRUL AKBAR BIN KHALIB
PM-MIMIE SYAWALISA BT. SALEHUDIN - MIMIE SYAWALISA BT. SALEHUDIN
PM-MOHD RAFSHAMJANI B. MOHD LASIM - MOHD RAFSHAMJANI B. MOHD LASIM
PM-MOHD RASYIDI BIN ALI - MOHD RASYIDI BIN ALI
PM-MUHAMAD HILMEE BIN IZANEE - MUHAMAD HILMEE BIN IZANEE
PM-MUHAMMAD FANSURI BIN MOHD ZAHARI - MUHAMMAD FANSURI BIN MOHD ZAHARI
PM-MUHAMMAD SIRAJUDDIN NIK AB HADI - MUHAMMAD SIRAJUDDIN NIK AB HADI
PM-NIK ZURAIHAN BT. NIK MAT KAMIL - NIK ZURAIHAN BT. NIK MAT KAMIL
PM-NOOR HAZLEENA BINTI MOHD NOR HAZLEE - NOOR HAZLEENA BINTI MOHD NOR HAZLEE
PM-NOR AINI MAT DIN - NOR AINI MAT DIN
PM-NOR EFFENDY BIN AHMAD SOKRI - NOR EFFENDY BIN AHMAD SOKRI
PM-NORLIA BINTI ABDUL KARIM - NORLIA BINTI ABDUL KARIM
PM-NUJAIDAH BINTI NUWAIRI - NUJAIDAH BINTI NUWAIRI
PM-NUR ATIQAH JAMILAH BINTI ABDULLAH - NUR ATIQAH JAMILAH BINTI ABDULLAH
PM-NURMAIZATUL HAZIRAH BINTI MUSTAFFA - NURMAIZATUL HAZIRAH BINTI MUSTAFFA
PM-NURUL NADIRAH BINTI ZAKARIA - NURUL NADIRAH BINTI ZAKARIA
PM-SAIDATUL KHATIJAH BINTI ISMAIL - SAIDATUL KHATIJAH BINTI ISMAIL
PM-ZATI IWANI BINTI ISMAHADI - ZATI IWANI BINTI ISMAHADI
PM-ZULIFAH RINI BINTI MOHD ZULKIFLI - ZULIFAH RINI BINTI MOHD ZULKIFLI
PPT-DR. MUHAMMAD YOSEF NITEH - DR. MUHAMMAD YOSEF NITEH
 
Timetable by Batch Group
FA01 1A
FA01 2A
FA01 2B
FA01 2C
FA01 2D
FA01 2E
FA01 2F
FA01 2G
FA01 2H
FA01 3A
FA02 1A
FA02 2A
FA02 2B
FA02 2C
FA02 3A
FA03 1A
FA03 2A
FA04 1A
FA04 2A
FA04 3A
FA05 1A
FA05 2A
FA05 3A
FA06 1A
FA06 2A
FA06 2B
FA06 3A

Timetable by Course
FAFE1013
FAFE1023
FAFE1053
FAFE1063
FAFE1073
FAFE1083
FAPA1013
FAPA1022
FAPA1032
FAPA1042
FASA1053
FASA1063
FASA1073
FASA1092
FASB1023
FASB1043
FASB1053
FASB1063
FASB1073
FASB1083
FASI1013
FASI1023
FASI1032
FASI1043
FASI1053
FASI1063
FASI1073
FASI1083
FASI1093
FASK1013
FASK1043
FASK1053
FASK1092
FAST1043
FAST1053
FAST1063
FAWU1013
FAWU1023
FAWU1033
FAWU1043
FAWU1053
FAWU1063
FAWU1073
FAWU1093
FAWU1103
FAWU1113
MESY. PENTADBIRAN PUSAT
MESYUARAT J/K PEMBANGUNAN MAHASISWA
MJPPA