KOLEJ UNIVERSITI ISLAM ANTARABANGSA SELANGOR
JADUAL WAKTU KULIAH MATRIKULASI SESI II-2021/2022
VERSI 3.0
 

Timetable Master List
Master (By Lecturers)
Master (By Courses)

Timetable by Day
Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday
Saturday
Sunday

Timetable by Room
DK TENGKU MAHMUD ZUHDI (1A)
AUDITORIUM SAID RAMADHAN AL-BUTI (FPPI)
BS 2217 (MATRIKULASI-14)
BS 2316 (MATRIKULASI-14)
BS 2317 (MATRIKULASI-14)
BS 5209 (MATRIKULASI-30)
BS 5210 (MATRIKULASI-9)
BT 2319 (MATRIKULASI-10)
BT 2320 (MATRIKULASI-10)
BT 2326 (MATRIKULASI-8)
BT 4104 (MATRIKULASI-10)
MESYUARAT PUSAT MATRIKULASI
MK 7
ONLINE 1
ONLINE 10
ONLINE 11
ONLINE 12
ONLINE 13
ONLINE 14
ONLINE 2
ONLINE 3
ONLINE 4
ONLINE 5
ONLINE 6
ONLINE 7
ONLINE 8
ONLINE 9
 
Timetable by Lecturer
FP-MAIZAN BINTI MAT@MUHAMMAD - MAIZAN BINTI MAT@MUHAMMAD
PM-HAKIMI BIN ABD HALIM - HAKIMI BIN ABD HALIM
PM-HAZIRAH BINTI ZAINOL AZAM - HAZIRAH BINTI ZAINOL AZAM
PM-IZZATU AINI BINTI HABIB - IZZATU AINI BINTI HABIB
PM-MIMIE SYAWALISA BT. SALEHUDIN - MIMIE SYAWALISA BT. SALEHUDIN
PM-MOHD RASYIDI BIN ALI - MOHD RASYIDI BIN ALI
PM-MUHAMAD HILMEE BIN IZANEE - MUHAMAD HILMEE BIN IZANEE
PM-MUHAMMAD FANSURI BIN MOHD ZAHARI - MUHAMMAD FANSURI BIN MOHD ZAHARI
PM-MUHAMMAD SIRAJUDDIN NIK AB HADI - MUHAMMAD SIRAJUDDIN NIK AB HADI
PM-NIK ZURAIHAN BT. NIK MAT KAMIL - NIK ZURAIHAN BT. NIK MAT KAMIL
PM-NOOR HAZLEENA BINTI MOHD NOR HAZLEE - NOOR HAZLEENA BINTI MOHD NOR HAZLEE
PM-NOR EFFENDY BIN AHMAD SOKRI - NOR EFFENDY BIN AHMAD SOKRI
PM-NUJAIDAH BINTI NUWAIRI - NUJAIDAH BINTI NUWAIRI
PM-NUR ATIQAH JAMILAH BINTI ABDULLAH - NUR ATIQAH JAMILAH BINTI ABDULLAH
PM-NUR FADHLINA BINTI MOHAMAD ZABIDEY
PM-NURMAIZATUL HAZIRAH BINTI MUSTAFFA - NURMAIZATUL HAZIRAH BINTI MUSTAFFA
PM-NURUL NADIRAH BINTI ZAKARIA - NURUL NADIRAH BINTI ZAKARIA
PM-SAIDATUL KHATIJAH BINTI ISMAIL - SAIDATUL KHATIJAH BINTI ISMAIL
PM-ZATI IWANI BINTI ISMAHADI - ZATI IWANI BINTI ISMAHADI
PM-ZULIFAH RINI BINTI MOHD ZULKIFLI - ZULIFAH RINI BINTI MOHD ZULKIFLI
 
Timetable by Batch Group
FA01 1A
FA01 1B
FA01 2A
FA01 2B
FA01 2C
FA01 2D
FA01 2E
FA01 2F
FA01 3A
FA02 1A
FA02 2A
FA02 2B
FA02 3A
FA03 1A
FA03 2A
FA03 3A
FA04 1A
FA04 2A
FA04 2B
FA04 3A
FA05 1A
FA05 2A
FA05 3A
FA06 1A
FA06 2A
FA06 3A

Timetable by Course
BLOCK JUMAAT (ALL)
FAFE1013
FAFE1023
FAFE1032
FAFE1043
FAFE1053
FAFE1063
FAFE1073
FAFE1083
FAPA1013
FAPA1022
FAPA1032
FAPA1042
FASA1013
FASA1023
FASA1033
FASA1043
FASA1083
FASB1013
FASB1023
FASB1033
FASB1043
FASB1063
FASB1083
FASI1013
FASI1023
FASI1032
FASI1043
FASI1053
FASI1063
FASK1013
FASK1023
FASK1033
FASK1043
FASK1053/FASK1113
FASK1092
FASK1103
FAST1013
FAST1023
FAST1032
FAST1043
FAST1063
FAST1093
FAWU1063
FAWU1073
FAWU1083
FAWU1093
FAWU1103
FAWU1113
MESY. PENTADBIRAN PUSAT
MESYUARAT JK HEPA
MESYUARAT JK PENMJKPHEP
MESYUARAT JK PENYELIDIKAN-PERSIDANGAN DAN PENERBITAN
MJPPA