KOLEJ UNIVERSITI ISLAM ANTARABANGSA SELANGOR
JADUAL WAKTU KULIAH SESI I-2020/2021 - MALAM
VERSI 4.0
 

Timetable Master List
Master (By Lecturers)
Master (By Courses)

Timetable by Day
Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday
Saturday
Sunday

Timetable by Room
DEWAN MAHASISWA-200
DEWAN PKK
BS 5101+BS 5106+BT 5103
BS 5102+BS 5105+BT 5104
BS 5201+BS 5202+BS 5203
BS 5204+BS 5205+BS 5206
DEWAN BANKUASI
DEWAN TEATER
DK GHAZALI ABDULLAH
DK HASSAN OMAR
DK ISHAK BAHAROM
DK MD. SALLEH HASSAN FARID
DK YUSOF SAHABUDDIN
AUDITORIUM DR. ZAINUDDIN JAFFAR
AUDITORIUM SAID RAMADHAN AL-BUTI
DEWAN PEPERIKSAAN UTAMA
BILIK MIKRO TEACHING FP
BILIK PENSYARAH
BS 1116
BS 2113
BS 2216
BS 2223
BS 3317
BS 3318
BS 3319
BS 3320
BS 3321
BS 3322
BS 3323
BS 3325
BS 4108
BS 4112
BS 4201
BS 4202
BS 4203
BS 4204
BS 4205
BS 4206
BS 5107
BS 5108
BS 5109
BS 5208
BT 1117
BT 1119
BT 1120
BT 1210
BT 1212
BT 1218
BT 1219
BT 1220
BT 1221
BT 1222
BT 1250
BT 1251
BT 1252
BT 1326
BT 1327
BT 1328
BT 2122
BT 2129
BT 2130
BT 2133
BT 2220
BT 2224
BT 2226
BT 2229
BT 2230
BT 2231
BT 2232
BT 2233
BT 2234
BT 2235
BT 2236
MAKMAL BAHASA 2
MASJID 1
MASJID 2
MASJID 3
MASJID 4
MASJID 5
MASJID 6
MASJID 7
MASJID 8
MASJID 9
MASJID 10
MASJID 11
MASJID 12
MASJID 13
MASJID 14
MASJID 15
MASJID 16
MASJID 17
MASJID 18
MASJID 19
MASJID 20
MASJID 21
MASJID
MASJID 23
MASJID 24
MASJID 25
MASJID 26
MASJID 27
MASJID 28
MASJID 29
MASJID 30
MASJID 31
MESYUARAT
MESYUARAT2
MESYUARAT3
MESYUARAT4
MESYUARAT5
MK 1
MK 10
MK 2
MK 3
MK 4
MK 5
MK 6
MK 8
MK 9
MOOT COURT-50
PUSAT LATIHAN KUIS (PLK)
PUSAT SUMBER FPPI-18
Room 1
Room 10
Room 11
Room 12
Room 13
Room 14
Room 15
Room 16
Room 17
Room 18
Room 19
Room 2
Room 20
Room 21
Room 22
Room 23
Room 24
Room 25
Room 26
Room 27
Room 28
Room 29
Room 3
Room 30
Room 31
Room 32
Room 33
Room 34
Room 35
Room 36
Room 37
Room 38
Room 39
Room 4
Room 40
Room 41
Room 42
Room 43
Room 44
Room 45
Room 46
Room 47
Room 48
Room 49
Room 5
Room 50
Room 51
Room 52
Room 53
Room 54
Room 55
Room 56
Room 57
Room 58
Room 59
Room 6
Room 60
Room 7
Room 8
Room 9
 
Timetable by Lecturer
FPM-AHMAD YANI BIN ISMAIL - AHMAD YANI BIN ISMAIL
FPM-AZA SHAHNAZ BINTI AZMAN - AZA SHAHNAZ BINTI AZMAN
FPM-AZHARUDDIN BIN HASHIM - AZHARUDDIN BIN HASHIM
FPM-DR. NORMAZAINI BINTI SALEH - DR. NORMAZAINI BINTI SALEH
FPM-HALAL MR. Y - PENSYARAH FPM HALAL MR. Y
FPM-MARHAINI BINTI ABDUL GHANI - MARHAINI BINTI ABDUL GHANI
FPM-MOHAMAD SOFUAN BIN MOHAMAD SALEH - MOHAMAD SOFUAN BIN MOHAMAD SALEH
FPM-MOKTHAR BIN ISMAIL - MOKTHAR BIN ISMAIL
FPM-NORAZLINA BINTI RIPAIN - NORAZLINA BINTI RIPAIN
FPM-NURAULIANI BINTI JAMLUS RAFDI - NURAULIANI BINTI JAMLUS RAFDI
FPM-RABIATHUL ADHABIYYAH SAYED ABUDHAHIR - RABIATHUL ADHABIYYAH SAYED ABUDHAHIR
FPM-WAN SHAHZLINDA SHAH BINTI SHAHAR
FSTM-JSK MR. A - PENSYARAH FSTM JABATAN SAINS KOMPUTER MR. A
FSU-ABDUL HAKIM BIN BAHARUDIN@ISMAIL
FSU-MOHD FAROK BIN MAT NOR
PPT-ABD GANING BIN LAENGKANG - ABD GANING BIN LAENGKANG
PPT-AEMY ELYANI BINTI MAT ZAIN
PPT-AISHAH AMIRAH BINTI ZAINAL ABIDIN
PPT-DR. NORAINI BINTI MOHAMAD
PPT-HAMDI KHALIS BIN KADRI - HAMDI KHALIS BIN KADRI
PPT-HASLIZA BINTI TALIB
PPT-HASROL BIN BASIR
PPT-IDI BIN HAMDI (EDEAREMEAN LONGDEWA)
PPT-NORSAADAH BINTI DIN @ MOHAMAD NASIRUDIN
PPT-NUR AISYAH BINTI ABU HASSAN
PPT-RAJ ALI BIN ZAHID ELLEY - RAJ ALI BIN ZAHID ELLEY
PPT-SITI ZALEHA BINTI IBRAHIM
PPT-WAN MOHD FAIRAZ BIN WAN MOHD GHAZALI
PPT-WAZZAINAB BINTI ISMAIL - WAZZAINAB BINTI ISMAIL
 
Timetable by Batch Group
BB01 1A
BB01 2A
BB01 3A
BB01 4A
BB01 5A
BB01 6A
BB01 7A
BB02 1A
BB02 2A
BB02 2XDA
BB02 3A
BB02 3XDA
BB02 4A
BB02 4XDA
BB02 5A
BB02 5XDA
BB03 11A
BB03 2A
BB03 3A
BB03 3XDA
BB03 4A
BB03 4XDA
BB03 5A
BB03 5XDA
BB03 6A
BB03 6XDA
BB03 7A
BB03 8A
BB04 1A
BB04 1XDA
BB04 2A
BB04 2XDA
BB04 3A
BB04 3XDA
BB04 4A
BB04 4XDA
BB04 5XDA
BB05 1XDA
BB05 2A
BB05 2XDA
BB05 3A
BB05 3XDA
BB05 4A
BB05 4XDA
BB05 5A
BB05 5XDA
BB05 6A
BB05 6XDA
BB08 1A
BB08 2A
BB08 2B
BB08 3A
BB08 3B
BB08 3XDA
BB08 4XDA
BB08 5A
BB08 5B
BB08 5XDA
BB08 6A
BB09 1A
BB09 2A
BC01 1A
BC01 5A
BC02 1A
BC02 2A
BC02 3A
BC02 4A
BC02 5A
BC03 1A
BE01 1A
BE01 1B
BE01 2A
BE02 1A
BE02 2TA
BE02 4A
BE02 4B
BI01 1A
BI01 7A
BI01 7B
BI01 7C
BI01 7D
BI01 7LE
BI02 1A
BI03 1A
BI04 1A
BI05 1A
BI06 1A
BS02 1A
BT01 1A
BT01 1XDA
BT01 2A
BT01 2XDA
BT02 1A
BT02 2A
BT02 4A
CS41 1A
ES52 1B
ES53 1A
ES53 1B
ES53 1C
ES53 1D
IS11 1A
IS12 1A
IS12 1B
IS12 1C
IS12 1D
IS12 5A
IS12 5B
IS13 1A
IS14 1A
IS14 1B
IS14 1C
IS15 1A
IS16 1A
IS16 1B
IS16 1C
IS18 1A
IS18 1B
IS18 1C
IS18 1D
IS18 5A
IS18 5B
IS18 5C
IS18 5D
LS43 1A
MS31 1A
MS32 1A
MS32 1B
MS33 1A
MS33 5A
MS33 5B
MS33 7A
MS35 1B
MS36 1A
MS36 1C
MS39 1A

Timetable by Course
MBAC2043
MBBC3063
MBBC3223
MBEF3133
MBEF4143
MBFB3083
MBFB3093
MBFB4123
MBFC3013
MBHP2013
MBPM1023
MBPM1033
MBPM3063
MDFP2023
MPU2133
MPU3143
MPU3282
MPU3342
MPU3362
NBWF3072
NBWU1052
NBWU2082
NBWU2092
NBWU2112
NBWU2122
NBWU2142
NDWU1012
SBSU4113
SDSY3103
TBNT2053