KOLEJ UNIVERSITI ISLAM ANTARABANGSA SELANGOR
JADUAL WAKTU KULIAH SESI II-2019/2020 - MALAM
VERSI 3.0
 

Timetable Master List
Master (By Lecturers)
Master (By Courses)

Timetable by Day
Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday
Saturday
Sunday

Timetable by Room
BS 5101+BS 5103+BT 5105
BS 5102+BS 5104+BT 5106
BS 5201+BS 5202+BS 5203
BS 5204+BS 5205+BS 5206
DEWAN BANKUASI
DEWAN TEATER
DK GHAZALI ABDULLAH
DK HASSAN OMAR
DK ISHAK BAHAROM
DK MD. SALLEH HASSAN FARID
DK YUSOF SAHABUDDIN
AUDITORIUM SAID RAMADHAN AL-BUTI
DEWAN PEPERIKSAAN UTAMA
BILIK MIKRO TEACHING FP
BILIK PENSYARAH
BS 1116
BS 1254
BS 2113
BS 2114
BS 2216
BS 2223
BS 3220
BS 3317
BS 3318
BS 3319
BS 3320
BS 3321
BS 3322
BS 3323
BS 3325
BS 4108
BS 4112
BS 4201
BS 4202
BS 4203
BS 4204
BS 4205
BS 4206
BS 5107
BS 5108
BS 5109
BS 5207
BS 5208
BT 1117
BT 1118
BT 1119
BT 1120
BT 1210
BT 1211
BT 1212
BT 1218
BT 1219
BT 1220
BT 1221
BT 1222
BT 1250
BT 1251
BT 1252
BT 1326
BT 1327
BT 1328
BT 2122
BT 2123
BT 2129
BT 2130
BT 2133
BT 2220
BT 2224
BT 2226
BT 2227
BT 2229
BT 2230
BT 2231
BT 2232
BT 2233
BT 2234
BT 2235
BT 2236
BT 2327
BT 4105
BT 4106
BT 4107
BT 4109
BT 4110
BT 4111
KOKURIKULUM
MAKMAL BAHASA 2
MASJID 1
MASJID 2
MASJID 3
MASJID 4
MASJID 5
MASJID 6
MASJID 7
MASJID 8
MASJID 9
MASJID 10
MASJID 11
MASJID 12
MASJID 13
MASJID 14
MASJID 15
MASJID 16
MASJID 17
MASJID 18
MASJID 19
MASJID 20
MASJID 21
MASJID
MASJID 23
MASJID 24
MASJID 25
MASJID 26
MASJID 27
MASJID 28
MASJID 29
MASJID 30
MESYUARAT
MESYUARAT2
MESYUARAT3
MESYUARAT4
MESYUARAT5
MK 1
MK 2
MK 3
MK 4
MK 5
MK 6
MK 8
MK 9
MK 10
MOOT COURT
PROJECT SUPERVISION
PUSAT LATIHAN KUIS (PLK)
PUSAT SUMBER FPPI
 
Timetable by Lecturer
FPM-AHMAD YANI BIN ISMAIL - AHMAD YANI BIN ISMAIL
FPM-MARHAINI BINTI ABDUL GHANI - MARHAINI BINTI ABDUL GHANI
FPM-NADWATUL HUSNA BINTI MUSTAPHA - NADWATUL HUSNA BINTI MUSTAPHA
FPM-NADZIRAH BINTI MOHD FAUZI - NADZIRAH BINTI MOHD FAUZI
FPM-NORAZLINA BINTI RIPAIN - NORAZLINA BINTI RIPAIN
FPM-PANJI HIDAYAT BIN MAZHISHAM - PANJI HIDAYAT BIN MAZHISHAM
FPPI-JDU MR. X
FSU-DR. MOHD MUSA BIN SARIP
FSU-MOHD FAROK BIN MAT NOR
FSU-SURIANOM BINTI MISKAM
PM-MATRIKULASI A - MATRIKULASI A
PM-MATRIKULASI B - MATRIKULASI B
PM-MIMIE SYAWALISA BT. SALEHUDIN - MIMIE SYAWALISA BT. SALEHUDIN
PPT-ABD GANING BIN LAENGKANG
PPT-AEMY ELYANI BINTI MAT ZAIN
PPT-DR. KHALID BIN LUDIN @ JAMALUDDIN
PPT-DR. MOHAMED FAIROOZ BIN MOHAMED FATHILLAH - DR. MOHAMED FAIROOZ BIN MOHAMED FATHILLAH
PPT-DR. NORAINI BINTI MOHAMAD - DR. NORAINI BINTI MOHAMAD
PPT-HAMDI KHALIS BIN KADRI
PPT-MUHAMAD ADHAM BIN HAMBALI
PPT-MUHAMMAD IKHWAN BIN AZLAN
PPT-NOOR IDAYU BINTI ABD WAHID
PPT-NORSAADAH BINTI DIN @ MOHAMAD NASIRUDIN
PPT-NUR AISYAH BINTI ABU HASSAN
PPT-NURUL SYAFINI BINTI ABD RAHMAN
PPT-PKU2
PPT-WAN MOHD FAIRAZ BIN WAN MOHD GHAZALI
 
Timetable by Batch Group
BB01 1A
BB01 2A
BB01 3A
BB01 4A
BB01 5A
BB01 8A
BB02 2A
BB02 2XDA
BB02 3A
BB02 3XDA
BB02 4A
BB02 4XDA
BB02 5A
BB03 2A
BB03 2XDA
BB03 3A
BB03 3XDA
BB03 6A
BB04 1XDA
BB04 2A
BB04 2XDA
BB04 3A
BB04 3XDA
BB04 4A
BB04 4XDA
BB05 1XDA
BB05 2A
BB05 2XDA
BB05 3A
BB05 4XDA
BB05 5A
BB05 5XDA
BB05 6XDA
BB05 7A
BB08 2A
BB08 2B
BB08 4B
BB08 5A
BC01 3A
BC01 5A
BC01 5B
BC02 2A
BC02 3A
BC03 2A
BC03 2B
BC03 3A
BC03 4A
BE01 2A
BE01 3A
BE01 4A
BE02 4A
BI01 7A
BI01 7B
BI01 7LC
BI02 2B
BI02 3A
BI02 4A
BI02 4B
BI02 5LA
BI02 6LA
BI03 2A
BI03 3A
BI04 3A
BI04 4A
BS02 3A
BS02 4LA
BS02 5A
BS02 5B
BS02 6A
BS02 6LA
BS02 7LA
BS02 8LA
BT01 2A
BT01 2XDA
BT01 3A
BT01 3D
BT01 3E
BT01 3F
BT01 3XDA
BT01 3XDB
BT01 4A
BT01 4XDA
BT02 2A
BT02 2B
BT02 3A
BT02 3B
BT02 4A
BT02 4B
IS11 3A
IS12 3A
IS13 2A
IS13 3A
IS14 1A
IS14 3A
IS14 4B
IS14 4C
IS14 5A
IS15 3A
IS16 3A
IS18 3A

Timetable by Course
IBAT2123
IDAI1063
IDUS1013
IDUS2113
MBBC3033
MBFB3063
MBFB3083
MBFB4123
MBHP2043
MBHP2063
MBHP3103
MBPM1033
MPU3272
MPU3282
MPU3362
MPU3422
NBWF2042
NBWU1072
NBWU2082
NBWU2092
NBWU2112
NBWU2122
NBWU2132
NBWU2152
NBWU2162
NDWF2032
SBSM3263
SBSM4413
SBSU4113