KOLEJ UNIVERSITI ISLAM ANTARABANGSA SELANGOR
JADUAL WAKTU KULIAH SESI II-2020/2021 - MALAM
VERSI 3.0
 

Timetable Master List
Master (By Lecturers)
Master (By Courses)

Timetable by Day
Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday
Saturday
Sunday

Timetable by Room
DEWAN MAHASISWA-200
DEWAN PKK
BS 5101+BS 5106+BT 5103
BS 5102+BS 5105+BT 5104
BS 5201+BS 5202+BS 5203
BS 5204+BS 5205+BS 5206
DEWAN BANKUASI
DEWAN TEATER
DK GHAZALI ABDULLAH
DK HASSAN OMAR
DK ISHAK BAHAROM
DK MD. SALLEH HASSAN FARID
DK YUSOF SAHABUDDIN
AUDITORIUM DR. ZAINUDDIN JAFFAR
AUDITORIUM SAID RAMADHAN AL-BUTI
DEWAN PEPERIKSAAN UTAMA
BILIK MESYUARAT FP
BILIK MIKRO TEACHING FP
BILIK PENSYARAH
BS 1116
BS 1254
BS 2113
BS 2114
BS 2216
BS 2223
BS 3220
BS 3317
BS 3318
BS 3319
BS 3320
BS 3321
BS 3322
BS 3323
BS 3325
BS 4108
BS 4112
BS 4201
BS 4202
BS 4203
BS 4204
BS 4205
BS 4206
BS 5107
BS 5108
BS 5109
BS 5207
BS 5208
BT 1117
BT 1118
BT 1119
BT 1120
BT 1210
BT 1211
BT 1212
BT 1218
BT 1219
BT 1220
BT 1221
BT 1222
BT 1250
BT 1251
BT 1252
BT 1326
BT 1327
BT 1328
BT 2122
BT 2123
BT 2129
BT 2130
BT 2133
BT 2220
BT 2224
BT 2226
BT 2227
BT 2229
BT 2230
BT 2231
BT 2232
BT 2233
BT 2234
BT 2235
BT 2236
BT 2327
BT 4105
BT 4106
BT 4107
BT 4109
BT 4110
BT 4111
MAKMAL BAHASA 2
MESYUARAT5
MK 1
MK 10
MK 2
MK 3
MK 4
MK 5
MK 6
MK 8
MK 9
PUSAT SUMBER FPPI-18
Room 1
Room 10
Room 100
Room 101
Room 102
Room 103
Room 104
Room 105
Room 106
Room 107
Room 108
Room 109
Room 11
Room 12
Room 13
Room 14
Room 15
Room 16
Room 17
Room 18
Room 19
Room 2
Room 20
Room 200
Room 201
Room 202
Room 203
Room 204
Room 205
Room 206
Room 207
Room 208
Room 209
Room 21
Room 210
Room 211
Room 212
Room 213
Room 214
Room 215
Room 216
Room 217
Room 218
Room 219
Room 22
Room 220
Room 221
Room 222
Room 223
Room 224
Room 225
Room 226
Room 227
Room 228
Room 229
Room 23
Room 230
Room 24
Room 25
Room 26
Room 27
Room 28
Room 29
Room 3
Room 30
Room 31
Room 32
Room 33
Room 34
Room 35
Room 36
Room 37
Room 38
Room 39
Room 4
Room 40
Room 41
Room 42
Room 43
Room 44
Room 45
Room 46
Room 47
Room 48
Room 49
Room 5
Room 50
Room 51
Room 52
Room 53
Room 54
Room 55
Room 56
Room 57
Room 58
Room 59
Room 6
Room 60
Room 61
Room 62
Room 63
Room 64
Room 65
Room 66
Room 67
Room 68
Room 69
Room 7
Room 70
Room 71
Room 72
Room 73
Room 74
Room 75
Room 76
Room 77
Room 78
Room 79
Room 8
Room 80
Room 81
Room 82
Room 83
Room 84
Room 85
Room 86
Room 87
Room 88
Room 89
Room 9
Room 90
Room 91
Room 92
Room 93
Room 94
Room 95
Room 96
Room 97
Room 98
 
Timetable by Lecturer
FPM-HALAL MR X (2) - HALAL MR X (2)
FPM-HALAL MR X (3) - HALAL MR X (3)
FPM-MOHAMMED RIZKI BIN MOI - MOHAMMED RIZKI BIN MOI
FPM-MOKTHAR BIN ISMAIL - MOKTHAR BIN ISMAIL
FPM-NADWATUL HUSNA BINTI MUSTAPHA - NADWATUL HUSNA BINTI MUSTAPHA
FPM-NORAZLINA BINTI RIPAIN - NORAZLINA BINTI RIPAIN
FPM-NURAULIANI BINTI JAMLUS RAFDI - NURAULIANI BINTI JAMLUS RAFDI
FPM-SAFURA BINTI AHMAD SABRI - SAFURA BINTI AHMAD SABRI
FPM-WAN SHAHDILA SHAH BT SHAHAR - WAN SHAHDILA SHAH BT SHAHAR
FSTM-JMM MR. A - JMM MR. A
FSTM-JMM MR. B - JMM MR. B
FSU-MOHD FAROK BIN MAT NOR
PM-NIK ZURAIHAN BT. NIK MAT KAMIL - NIK ZURAIHAN BT. NIK MAT KAMIL
PPT-ABD GANING BIN LAENGKANG - ABD GANING BIN LAENGKANG
PPT-DR. MOHAMED FAIROOZ BIN MOHAMED FATHILLAH
PPT-DR. NORAINI BINTI MOHAMAD
PPT-DR. NORFAEZAH BINTI MOHD HAMIDIN - DR. NORFAEZAH BINTI MOHD HAMIDIN
PPT-DR. ROSFAZILA BINTI ABD. RAHMAN - DR. ROSFAZILA BINTI ABD. RAHMAN
PPT-IDI BIN HAMDI (EDEAREMEAN LONGDEWA)
PPT-MUHAMMAD IKHWAN BIN AZLAN
PPT-NOOR IDAYU BINTI ABD WAHID - NOOR IDAYU BINTI ABD WAHID
PPT-NORSAADAH BINTI DIN @ MOHAMAD NASIRUDIN
PPT-NURUL SYAFINI BINTI ABD RAHMAN
PPT-SITI ZALEHA BINTI IBRAHIM
PPT-WAN MOHD FAIRAZ BIN WAN MOHD GHAZALI
 
Timetable by Batch Group
BB01 1A
BB01 2A
BB01 3A
BB01 4A
BB01 5A
BB01 6A
BB02 1A
BB02 2XDA
BB02 3XDA
BB02 4A
BB02 4XDA
BB02 5A
BB02 5XDA
BB03 1A
BB03 2A
BB03 3A
BB03 4A
BB03 4XDA
BB03 5A
BB03 5XDA
BB03 6XDA
BB04 1A
BB04 1XDA
BB04 2XDA
BB04 3A
BB04 3XDA
BB04 4A
BB04 4XDA
BB04 5A
BB04 5XDA
BB05 1A
BB05 1XDA
BB05 2A
BB05 2XDA
BB05 3A
BB05 4A
BB05 4XDA
BB05 6XDA
BB08 1A
BB08 2A
BB08 2B
BB08 6A
BB08 6B
BB09 1A
BB09 2A
BB09 3A
BC01 1A
BC01 1B
BC01 3A
BC01 4A
BC01 5A
BC02 1A
BC02 2A
BC02 3A
BC02 4A
BC03 1A
BE01 1A
BE01 3A
BE02 1A
BE02 3B
BE02 3TA
BE02 5B
BE02*3A
BE02*5A
BI01 1A
BI01 5A
BI01 5B
BI01 5LC
BI01 5LD
BI01 6A
BI01 6B
BI01 6C
BI01 6D
BI01 6LE
BI01 7A
BI01 7B
BI01 7C
BI01 7D
BI01 7LE
BI02 1A
BI02 3A
BI03 1A
BI03 1B
BI03 3A
BI03 4A
BI03 4B
BI03 5A
BI04 1A
BI04 1B
BI04 3A
BI04 4A
BI04 5A
BI05 1A
BI05 1B
BI05 3A
BI05 4A
BI05 5A
BI06 1A
BI06 3A
BI06 4A
BI06 5A
BS02 1A
BS02 3A
BS02 4LA
BS02 8LA
BT01 1A
BT01 1XDA
BT01 4B
BT01 4XDA
BT01 6A
BT01 6B
BT01 6XDA
BT02 1A
BT04 1D
BT05 1A
CS41 1A
IS11 1A
IS13 1A
IS14 1A
IS14 1B
IS14 1C
IS15 1A
IS16 1A
IS16 1B
IS16 1C
IS18 1A
IS18 1B
IS18 1C
IS18 1D
LS43 1A
MS31 1A
MS32 1A
MS33 1A
MS35 1B
MS36 1A
MS36 1C
MS39 1A

Timetable by Course
MBBC2083
MBBC3213
MBBC3223
MBEF3133
MBFB3083
MBFB3093
MBFC3013
MBHP3183
MPU2133
MPU3143
MPU3173
MPU3282
MPU3342
MPU3362
NBWF2042
NBWF3072
NBWU1052
NBWU2092
NBWU2122
NBWU2132
NBWU2142
NBWU2162
SBSU3923
SBSU4113
TBMM1013
TBMM2053
TBMM3173