KOLEJ UNIVERSITI ISLAM ANTARABANGSA SELANGOR
JADUAL WAKTU KULIAH SESI II TAHUN 2022/2023 - MALAM
VERSI 3.0
 

Timetable Master List
Master (By Lecturers)
Master (By Courses)

Timetable by Day
Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday
Saturday
Sunday

Timetable by Room
DEWAN PEPERIKSAAN UTAMA
AUDITORIUM DR. ZAINUDIN JAFFAR
AUDITORIUM SAID RAMADHAN AL-BUTI
DEWAN BANKUASI
BS 5101+BS 5106+BT 5103
BS 5102+BS 5105+BT 5104
BS 5201+BS 5202+BS 5203
BS 5204+BS 5205+BS 5206
DEWAN TEATER
DK GHAZALI ABDULLAH
DK HASSAN OMAR
DK ISHAK BAHAROM
DK MD. SALLEH HASSAN FARID
DK YUSOF SAHABUDDIN
MOOT COURT
MK 1
MK 2
MK 3
MK 4
MK 5
MK 6
MK 8
MAKMAL BAHASA 2
BS 1116
BS 1254
BS 2113
BS 2114
BS 2216
BS 2223
BS 3220
BS 3317
BS 3318
BS 3319
BS 3320
BS 3321
BS 3322
BS 3323
BS 3325
BS 4108
BS 4112
BS 4201
BS 4202
BS 4203
BS 4204
BS 4205
BS 4206
BS 5107
BS 5108
BS 5109
BS 5207
BS 5208
BT 1117
BT 1118
BT 1119
BT 1210
BT 1211
BT 1212
BT 1218
BT 1219
BT 1220
BT 1221
BT 1222
BT 1250
BT 1251
BT 1252
BT 1326
BT 1327
BT 1328
BT 2122
BT 2123
BT 2129
BT 2130
BT 2133
BT 2220
BT 2224
BT 2226
BT 2227
BT 2229
BT 2230
BT 2231
BT 2232
BT 2233
BT 2234
BT 2235
BT 2236
BT 2327
BT 4105
BT 4106
BT 4107
BT 4109
BT 4110
BT 4111
 
Timetable by Lecturer
FPM-HALAL MR X - HALAL MR X
FPM-MOKTHAR BIN ISMAIL - MOKTHAR BIN ISMAIL
FPM-NADWATUL HUSNA BINTI MUSTAPHA - NADWATUL HUSNA BINTI MUSTAPHA
FSTM-HAILRUDIN BIN JAAFAR - HAILRUDIN BIN JAAFAR
FSTM-MUHAMMAD FARHAN FAUZAN BIN MASAAT - MUHAMMAD FARHAN FAUZAN BIN MASAAT
FSTM-NUR MUIZZ BIN MOHAMED SALLEH - NUR MUIZZ BIN MOHAMED SALLEH
PPT-DR. KHALID BIN LUDIN @ JAMALUDDIN - DR. KHALID BIN LUDIN @ JAMALUDDIN
PPT-DR. NOOR IDAYU BINTI ABD WAHID - DR. NOOR IDAYU BINTI ABD WAHID
PPT-IDI BIN HAMDI (EDEAREMEAN LONGDEWA) - IDI BIN HAMDI (EDEAREMEAN LONGDEWA)
PPT-MOHD ADIB AKMAL BIN AHMAD SHATIR - MOHD ADIB AKMAL BIN AHMAD SHATIR
PPT-MUHAMAD ADHAM BIN HAMBALI - MUHAMAD ADHAM BIN HAMBALI
PPT-RAFSHAMJANI BIN MOHD LASIM - RAFSHAMJANI BIN MOHD LASIM
 
Timetable by Batch Group
BB01 6A
BB02 3A
BB02 3XDA
BB02 4XDA
BB02 5A
BB02 5XDA
BB03 3S
BB03 3XS
BB04 1A
BB05 1A
BB05 3A
BB08 1A
BB08 3A
BB08 3XDA
BB08 4A
BB08 4B
BB08 5A
BB08 5B
BB08 5XDA
BB08 6A
BB08 6B
BB09 1A
BB09 4A
BB09 4C
BC01 1A
BC02 1A
BC02 3A
BC02 4A
BC03 1A
BC03 4A
BE01 4A
BE02 4A
BE02 4B
BE02 4C
BI01 1A
BI01 1B
BI02 3A
BI02 4A
BI03 4A
BI04 4A
BI05 3A
BI05 4A
BI06 1A
BT01 3A
BT01 4XDA
BT02 3A
BT04 2XDA
BT04 3A
BT04 3XDA
BT04 4XDA
ES01 1A
IS11 2A
IS13 2A
IS14 2A
IS14 2B
IS18 2B

Timetable by Course
MBBC2183
MBBC2303
MBBC3213
MBBC3223
MBEF3133
MBHP3183
MPU3193
NBWU1022
NBWU2082
NBWU2092
NBWU2162
NDWU1042
TBDD3023
TBMM2053
TBMM2103